Spotkania po latach PDF Drukuj Email
wtorek, 22 października 2013 18:59

I ZJAZD ABSOLWENTÓW

sobota, 18 stycznia, 2014

Skąd pomysł na zjazd absolwentów przedszkola? 

Jesteśmy ciekawi Waszych losów, chcemy być z Wami w kontakcie, widzieć jak rośniecie, jak się zmieniacie, obserwować Wasze sukcesy, podziwiać rodzące się pasje, a na wspólnych spotkaniach " po latach" wspominać dawne, dobre czasy :)

Zorganizowany w styczniu pierwszy - oficjalny - zjazd absolwentów, okazał się świetną okazją do powspominania miłych wydarzeń z pierwszych lat istnienia naszego przedszkola. Wspominaliśmy pierwszych zapisanych do przedszkola Włóczykijów, którzy zresztą przybyli tego dnia do nas: Basię, Miłosza, Filipa. Po kilku latach do naszej przedszkolnej społeczności dołączyło młodsze rodzeństwo : Maciek, Ignaś, Kuba. Roksana przedstawiła nam swojego młodszego brata. Siostrę Matiego poznalismy już wcześniej.

c.d. opowieści nastąpi... już wkrótce

 

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2014 16:58
 

Przypominacz

W czwartek 26 lutego - Dzień Dinozaura.

Strona chwilowo nieaktualna - zapraszamy na nasz profil na FACEBOOKU.